Water bottle ANTALYA 600 ml
Available colours
Availability
| Color | 24 hours | 2-3 days |
|---|---|---|
| 526566 | 9 003 pc. | 12 391 pc. |
| Mark group | Print size | Term of marking |
|---|---|---|
|
S2 (screen printing) Colors max: 1 |
15 x 10 cm | Friday, 29 May 2026 |
|
C1(A) ceramic decalc (A) Colors max: 7 |
7 x 7 cm | Tuesday, 2 June 2026 |
|
T4 (pad printing) Colors max: 4 |
3,5 x 3,5 cm | Friday, 29 May 2026 |
|
L3 (laser engraving) Colors max: 1 |
o 2,5 cm | Thursday, 28 May 2026 |
S2 (screen printing)
All around print
15 cm
10 cm
max.: 1
Other information:
Pantone colour matching system
Ink enters the material
Vibrant and saturated colours
Print durability
Print on flat and curved surfaces
Term of marking: Friday, 29 May 2026
C1(A) ceramic decalc
Front
7 cm
7 cm
max.: 7
Other information:
Pantone colour matching system
Hand-wash recommended
Intense colours
Print on curved surfaces
Term of marking: Tuesday, 2 June 2026
C1(A) ceramic decalc
Back
7 cm
7 cm
max.: 7
Other information:
Pantone colour matching system
Hand-wash recommended
Intense colours
Print on curved surfaces
Term of marking: Tuesday, 2 June 2026
T4 (pad printing)
Front
3,5 cm
3,5 cm
max.: 4
Other information:
Pantone colour matching system
Fast fulfillment of large-volume orders
Term of marking: Friday, 29 May 2026
T4 (pad printing)
Back
3,5 cm
3,5 cm
max.: 4
Other information:
Pantone colour matching system
Fast fulfillment of large-volume orders
Term of marking: Friday, 29 May 2026
L3 (laser engraving)
Nakrętka
o 2,5 cm
cm
max.: 1
Other information:
Marking colour depends on the colour of the surface
Precise marking
High marking durability
Personalisation available
Low set up cost
Term of marking: Thursday, 28 May 2026
| Specification | |
|---|---|
| Brand | Basic |
| Color | (66) transparent |
| Material | glass, polypropylene (PP), silicon, stainless steel |
| Capacity | 600 ml |
| Product size | 23,3 x ⌀ 6,7 cm |
| Weight | 0,368 kg |
| Country of origin | China |
| Duty number | 70139900900 |
| EAN | 4064571047716 |
| Packaging | |
|---|---|
| Package | carboard box |
| Small package | 50 pcs. |
| Large package | 50 pcs. |